Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренерські пристрасті: як Григорчук ледь не накинувся на Хуанде Рамоса

До суперечки тренерів довелося підключити міліцію.

Під час матчу 26-го туру чемпіонату України "Чорноморець" - "Дніпро" пристрасті кипіли не на жарт.

На 42-й хвилині керманич одеситів Роман Григорчук ледь не накинувся на Хуанде Рамоса після того, як дніпряни ввели м'яч у гру, коли на газоні лежав гравець "моряків". Євген Селезньов забив гол, але суддя не зарахував його.

У "розмову" втрутилися помічники тренерів, а пізніше підійшли і працівники міліції.

Після матчу Григорчук розповів "Профутболу", що хотів пояснити колезі про фейр-плей.

"Я з величезною повагою ставлюся до Хуанде Рамоса. Одне, що я хотів сказати, що на першому місці має бути фейр-плей. Вийшло непорозуміння чому - Рамос не зрозумів мене. Він думав, що я маю претензії, що було положення поза грою. Він мені пояснював, що після ауту немає положення поза грою.

Мої претензії були в тому, що команда повинна була зупинитися. Людина лежить на полі, туди побіг суддя, а люди забивають гол в порожні ворота. Я себе вів так і був дуже незадоволений, бо якщо б моя команда так вчинила - гарантую, - я б вийшов на поле і тримав за руку, щоб вони це не зробили. А якби зробили і суддя зарахував гол, сказав би пропустити одразу", - сказав Григорчук.

"Незрозуміло, що сталося. Головний суддя дозволив грати, і ми вкинули м'яч, розіграли його. Арбітр на лінії фіксує поза грою, ми забиваємо, і гол скасовується. Після цього ми знову вводимо м'яч у гру з ауту. Це явне незнання регламенту", - зазначив Хуанде Рамос.

Нагадаємо, матч завершився перемогою "Чорноморця" з рахунком 1:0.

ВідеоСутичка Григорчука з Хуанде Рамосом

Залиште свій коментар

Вибір редакції