Три українки пройшли до фіналу Олімпіади-2020 в стрибках у висоту: як вони виступили у кваліфікації

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три українки пройшли до фіналу Олімпіади-2020 в стрибках у висоту: як вони виступили у кваліфікації

Геращенко, Магучіх та Левченко / facebook.com/banskobystrickalatka

Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко претендують на нагороди.

Три українські легкоатлетки Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко кваліфікувалися до фіналу Олімпійських ігор-2020 в стрибках у висоту.

Для проходження до фіналу необхідно було взяти висоту 1.95 метра. Всі наші представниці впоралися з цим завданням, але було зовсім не легко.

Магучіх підкорила встановлену планку з першої спроби, а от Левченко та Геращенко зробили це лише з третьої спроби. Якби вона виявилася невдалою, то вони б не потрапили до фіналу. Юлія настільки хвилювалася за результат, що після успіху в останній спробі на радощах розплакалася.

Ярослава Магучіх / Associated Press
Юлія Левченко / Associated Press

Таким чином, Україна стала єдиною країною, яка буде представлена одразу трьома спортсменками в фіналі жіночих стрибків у висоту. Фінал запланований на суботу, 7 серпня. Початок - о 13:35 за київським часом.

Хто вийшов до фіналу в стрибках у висоту (з якої спроби брали 1.95 м)

  • Перша спроба: Ярослава Магучіх (Україна), Нікола Макдермотт (Австралія), Марія Вуковіч (Чорногорія)
  • Друга спроба: Сафіна Садуллаєва (Узбекистан), Елеанор Паттерсон (Австралія), Морган Лейк (Велика Британія), Каміла Лічвінко (Польща), Марі-Лоуренс Юнгфляйш (Німеччина)
  • Третя спроба: Ірина Геращенко (Україна), Юлія Левченко (Україна), Вашті Каннінгем (США), Майя Нільссон (Швеція), Мірела Демірева (Болгарія), Марія Ласіцкене (ОКР).
Наступна публікація