Три вилучення та гол Роналду на останніх хвилинах. "Ювентус" здобув важку перемогу над "Дженоа" в Серіі А

А "Аталанта" Малиновського здобула очко на виїзді в Неаполі.

Туринський "Ювентус" у рамках 10-го туру Чемпіонату Італії впорався вдома з "Дженоа" з рахунком 2:1.

Підопічні Маурісіо Саррі відкрили рахунок на 36 хвилині - Леонардо Бонуччі головою вдало замкнув подачу з кутового від Родріго Бентанкура.

Не встигли футболісти "Старої синьйори" зрадіти, як гості за п'ять хвилин відновили паритет. Крістіан Куаме завдав незграбного удару з середньої відстані, з яким не зумів впоратися голкіпер туринців Джанлуїджі Буффон.

21-річний форвард "грифонів" пробив правою ногою, але м'яч зачепив ліву, що в підсумку й дезорієнтувало воротаря господарів.

У другій половині дуелі з кишені головного арбітра почали сипатися червоні картки. Першим пішов з поля гравець "Дженоа" Франческо Касата, сталося це на 51 хвилині. За шість хвилин через образливі слова в бік судді вилучення отримав запасний футболіст гостей Федеріко Маркетті.

За три хвилини до кінця основного часу зрівняв склади Адріен Рабьо - він за 11 хвилин примудрився отримати два попередження. Цікаво, що лише на 61 хвилині він вийшов на заміну.

Коли здавалося, що "Ювентус" втратить очки, своє слово сказав лідер команди - Кріштіану Роналду. 34-річний португалець на шостій компенсованій хвилині ударом у кут пробив голкіпера суперника та приніс, таким чином, своїй команді перемогу. Зазначимо, вирок "з позначки" заробив саме Роналду.

За три хвилини до цього, Кріштіану вже забив у ворота "Дженоа". Утім, переглянувши відеоповтор, рефері скасував гол через положення поза грою у португальця.

• Після цього результату команда Саррі набрала 26 балів та повернулася на першу сходинку в турнірній таблиці Серії А. "Дженоа", тим часом, залишилася з вісьмома очками на 17 позиції.
  • В іншому поєдинку цього туру "Наполі" розписав результативну нічию з "Аталантою", за яку виступає українець Руслан Малиновський - 2:2. Забитими голами за "партенопейців" відзначилися Нікола Максімовіч (16 хвилина) та Аркадіуш Мілік (71). У складі "бергамасків" забивали Ремо Фройлер (41) та Йосип Ілічіч (86). Що стосується Малиновського, то він залишився на лаві для запасних.
  • "Наполі" набрав 18 пунктів та розташувався на сьомому місці. "Аталанта", тим часом, має 21 бал та йде третьою.

Додамо, що "Аталанта" є суперником донецького "Шахтаря" на груповій стадії Ліги чемпіонів.