Три вилучення та розгром. "Маріуполь" увісьмох поступився "Дніпру-1" та залишився за межами топ-6 УПЛ

facebook.com/sportclubdnipro1

Команда Дмитра Михайленка не пустила приазовців у верхню шістку.

"Дніпро-1" у матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги здобув розгромну перемогу над "Маріуполем" - 3:0.

Перший тайм матчу ознаменувався двома вилученнями у складі гостей. На 23-й хвилині пряму червону картку після перегляду арбітром відеоповтору отримав Сергій Чоботенко, а на 39-й поле покинув Сергій Яворський, отримавши другу жовту.

Дніпро-1 – Маріуполь - 0:0. Вилучення Чоботенка після перегляду VAR

Дніпро-1 – Маріуполь - 0:0. Відео вилучення Яворського

Тривалий час приазовцям вдавалося втримувати нічийний рахунок, який був необхідний команді для потрапляння до верхньої "шістки" УПЛ. Проте різниця у два футболісти далася взнаки на 68-й хвилині - Чичиков відкрив рахунок у матчі після скидки Адамюка.

Дніпро-1 – Маріуполь - 1:0. Відео голу Чичикова

На 75-й хвилині "Маріуполь" залишився увісьмох - Данило Ігнатенко отримав другу жовту картку за відмашку від Кравченка і покинув поле.

Дніпро-1 – Маріуполь - 1:0. Відео вилучення Ігнатенка

Граючи 11 на 8, підопічні Дмитра Михайленка ще двічі засмутили голкіпера приазовців. На 81-й хвилині Булеца подвоїв перевагу дніпрян красивим ударом зі штрафного, а за пару хвилин до кінця зустрічі Чичиков оформив дубль і поставив крапку в цьому поєдинку.

Дніпро-1 – Маріуполь - 2:0. Відео голу Булеци

Дніпро-1 – Маріуполь - 3:0. Відео голу Чичикова

"Маріуполь" не лише втратив можливість обійти "Колос" у боротьбі за топ-6, а і пропустив вперед "Дніпро-1" за рахунок поразки в очній битві. Дніпряни з 25 очками сьомі, приазовці - восьмі.