"Троглодити з Америки" і "Коряжка на брусах": у Росії відзначилися диким стилем коментування на ТБ Олімпіади-2020

Дата публікації
Перегляди
14к
"Троглодити з Америки" і "Коряжка на брусах": у Росії відзначилися диким стилем коментування на ТБ Олімпіади-2020

Associated Press

У РФ раділи помилкам конкурентів і ображали їх.

У Росії відзначилися скандальним коментуванням жіночих фінальних змагань командного багатоборства у спортивній гімнастиці на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. "Запалювала" у студії дворазова олімпійська чемпіонка Лідія Іванова.

Під час ефіру колишня гімнастка не тільки бажала суперникам своїх співвітчизників невдалого виступу, але і жорстко їх ображала. Ось лише деякі з її заяв на ТБ.

  • "Повірте, коментатори Франції, Японії, США ніколи доброго слова на адресу наших не сказали. І мені все одно, що Байлс зараз плаче. Значить, так їй і треба".
  • "Яка Байлс брусистка? Вона коряжка на брусах. Доводиться дивитися на чоловікоподібну гімнастику в особі Байлс. Я славлю красу!" - про американську гімнастку Сімоне Байлс.
  • "Зроби акробатику якось гідно, щоб опинитися на підлозі" - перед виступом китаянки Суніси Лі.
  • "Найкраща китаянка просто рухнула. Чудово!"
  • "Що ви виробляєте, наші дівчата і хлопці?! Ви - найкращі, тому що ви - росіяни! Ви відстоювали честь країни. Я вас обожнюю, і всі вас обожнюють. Ви не уявляєте, скільки дзвінків і поздоровлень, і всі на вашу адресу. Ви вистояли, ви стримали цих троглодитів - велетенських і міцних - з Америки ".
  • "Оп! Дякую! Ой, вибачте, будь ласка. Це груба помилка. Вона стояла в кутку і розгубилася. Не зрозуміла, що робити, чи що? Буває. Такий ось заскок. У перетренованих спортсменів іноді буває таке - стоп! Вона явно не в ту акробатику понеслася і опинилася на мадам сиджу"- про помилку американки Джордан Чайлз.

Іванова перемагала на Олімпійських іграх 1956 і 1960 років. На її рахунку також дві перемоги на чемпіонатах світу.

Наступна публікація