Троє футболістів "Шахтаря" отримали травми в кубковому матчі з "Динамо"

Їхня участь у поєдинку Ліги чемпіонів під питанням.

Донецький "Шахтар" зазнав кадрових втрат після гри 1/8 фіналу Кубка України проти київського "Динамо".

Одразу троє гравців "гірників" отримали травми - Євген Коноплянка, Сергій Кривцов та Марлос. Про це на післяматчевій пресконференції розповів головний тренер донеччан Луїш Каштру.

"Зараз потрібно оцінити ситуацію. У Кривцова м'язова травма - так ми думаємо зараз.

Щодо Коноплянки та Марлоса, то в них так само. Це зрозуміло: в щільному календарі, при великій кількості матчів, такі складності трапляються. Постараємося відновити їх хай не до наступної гри, але принаймні до Ліги чемпіонів", - цитує слова Каштру офіційний сайт донеччан.

Зазначимо, дуель між "Динамо" та "Шахтарем" завершилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Олексія Михайличенка, а переможний гол було забито на 109 хвилині.

Додамо, що всі троє не зуміли дограти матч до кінця. Кривцов покинув поле після першого тайму, Коноплянку замінили на 73 хвилині, а Марлоса - на 100.

• Цього сезону на рахунку Кривцова дев'ять матчів.
  • Що стосується Коноплянки та Марлоса, то вони провели 10 та 17 поєдинків відповідно. Євген забив три голи та віддав одну результативну передачу. Марлос, своєю чергою, відзначився шістьма м'ячами та віддав три асисти.
  • Наступний матч "Шахтар" проведе 2-го листопада, коли в рамках 13-го туру УПЛ зіграє на виїзді з львівськими "Карпатами". У Лізі чемпіонів "гірники" проведуть свою гру за чотири дні (проти "Динамо" Загреб, прим.).