Туреччина сенсаційно перемогла Францію та очолила групу відбору Євро-2020

Чинні чемпіони світу зазнали першої поразки у кваліфікації.

Збірна Туреччини створила головну сенсацію 3-го туру кваліфікації на Євро-2020. У домашньому поєдинку турки здолали Францію (2:0), яка є чинним чемпіоном світу.

Підопічні Шенола Гюнеша зразково зіграли у захисті та раз-по-раз жалили "триколірних" небезпечними контратаками. Упродовж 10 хвилин першого тайму туркам вдалося забити двічі.

На 30-й хвилині Каан Айхан вколотив м’яч під поперечину після скидки від Демірала, а на 40-й Дженгіз Ундер завершив стрімкий котрвипад своєї команди, пробивши повз Уго Льоріса.

У другій половині зустрічі Франція так і не змогла відквитати бодай один м’яч і зазнала першої поразки у кваліфікації на Євро-2020.

Збірна Франції

Після стартових трьох перемог турки з 9 очками очолюють групу H. Франція та Ісландія з 6 пунктами йдуть слідом.