Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У день відкриття Олімпіади Ріо-де-Жанейро патрулюють 80 тисяч силовиків і бронетехніка

Сама церемонія буде найбюджетнішою за останній час.

Український десант на Олімпіаді у Бразилії складає 206 спортсменів у 27 видах спорту. Деякі з них розпочали змагання ще до офіційної церемонії відкриття Ігор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На параді збірну представлятимуть 130 спортсменів. Сама процедура буде не такою помпезною, як організатори передбачали спочатку. Через економічну кризу бюджет церемонії скоротили вдвічі. Тепер він становить 60 мільйонів доларів – і це включно з закриттям Ігор, а також аналогічними заходами на Паралімпіаді. Визначена сума у 12 разів менша, ніж на Олімпіаді в Лондоні, та у 20 разів менша, ніж на Ігорах у Пекіні.

Відео Із поліцією та армією завтра у Бразилії розпочнеться відкриття Олімпійських ігор

Попри фінансові проблеми, автори церемонії мають намір підтримати дух бразильців, нагадуючи про особливість нації, що подолала рабство, та її любов до життя. У зв'язку з Іграми місто переповнене поліцією та бразильською армією. Їх чисельність налічує 80 тисяч. Люди у формі захищають і від можливих терористів, і від місцевих злочинців. Поряд з аренами стоїть бронетехника. Поблизу олімпійських об'єктів майже немає місцевих. Журналісти підозрюють, що діє жорстка фільтрація допуску на прилеглу територію.

За церемонією відкриття Олімпійських ігор у Ріо можна стежити онлайн на сайті ТСН.ua.

Кореспондент ТСН Ярослава Шумик

Залиште свій коментар

Вибір редакції