Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Динамо" буде емблема, з якою кияни досягли найбільших успіхів

З нового сезону у київського "Динамо" буде логотип, з яким команда виграла Кубок Кубків і Суперкубок Європи.

Ігор Суркіс
fcdynamo.kiev.ua
Ігор Суркіс
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував рішення про зміну офіційної емблеми клубу і розповів, якою може бути нова емблема "Динамо".

"Зараз мова йде про повернення букви "Д" у ромбі, - повідомив Суркіс. - Сказати відверто? У мене як у президента клубу завжди була ностальгія за цією емблемою".

При цьому Суркіс спростував думку деяких уболівальників, що зміною емблеми клуб намагається відвернути шанувальників "Динамо" від проблем, пов'язаних з грою і результатами команди останнім часом.

"Це питання назрівало давно, - сказав Суркіс. - Ще до кризи в команді. Я можу показати десятки тисяч листів вболівальників, у яких вони просять повернутися до емблеми, яку пам'ятають за переможними роками. Недавно таке ж прохання надійшло від представників різних фан-груп . Я говорив їм, що головне - за допомогою перемог вивести "Динамо" з нинішнього стану. А емблема - другорядне. Але люди просять.

Не хочу образити розробників чинного лого, але така ж велика шайба - у "Дніпра", запорізького "Металурга"... У "Динамо" ніякого кружечка раніше не було. Плюс жовтий колір... Ми не маємо відношення до нього. І ніколи не мали.

Компанія, яка займається цими питаннями, надасть нам кілька варіантів, а найкращий ми обов'язково винесемо на обговорення уболівальників. Проведемо інтернет-голосування. Можливо, 90% буде за те, щоб залишити нинішню емблему, - припускає Суркіс. - Але, думаю, буде нова. Хоча в ній обов'язково повинні залишитися дві зірки (символ 26 перемог у чемпіонатах СРСР та України)".

Відзначимо, що новина про зміну емблеми розділила вболівальників на два табори. "Давно пора повернути ромб!" - вимагають одні, маючи на увазі емблему у вигляді літери "Д" у ромбі, з якою команда, зокрема, виграла Суперкубок Європи-75. Зіркою того "Динамо" був Олег Блохін, який взимку може повернутися в клуб вже як тренер. "Потрібно повертати не емблему, а гру, гідну імені великого клубу", - стверджують інші.

Додамо, що останні 15 років в "Динамо" кругла емблема - із зазначенням року заснування клубу (1927) і синьою буквою "Д" на жовтому тлі.

Розробник цієї емблеми, голова фан-клубу "Динамо" Петро Лавренюк, спробу змінити лого оцінює скептично. "Змінити емблему - не проблема, - каже Лавренюк. - Треба тільки розуміти, в ім'я чого. Не можна шукати причину сьогоднішніх невдач у символіці на грудях. Це пилок, яким намагаються навести туман на сформовану в клубі ситуацію. Справжні її причини - неякісні стратегічні управлінські рішення. Я чув, що мова йде про повернення до букви "Д" у ромбі. Але, по-перше, цей ромб і буква "Д" запатентовані в Росії московським "Динамо". По-друге, повернення в минуле ніколи не гарантує успіхів в майбутньому".

Читайте також:

Ярославський попросить у Суркіса продати форварда "Динамо"

Гільєрме: Лужний дає мені шанс проявити себе в "Динамо"

Бєланов знайшов для "Динамо" нового Шевченка

"Динамо" розгромило найкращу команду Київщини

Блохін: шанси очолити "Динамо" поки що ніякі

Залиште свій коментар

Вибір редакції