Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У федерації біатлону пояснили появу сумного песика на найбільшому біатлонному порталі

Бринзак сказав, що сайт був приватним.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував протест найбільшого біатлонного порталу проти бойкоту етапу Кубка світу в Тюмені.

Так, він заявив, що сайт був приватним і тепер федерація робитиме свій.

"Сайт biathlon.com.ua був приватним. Ми просто платили за технічні питання. Лише власник-волонтер може коментувати ситуацію, яка склалася. Ми будемо робити свій сайт", - сказав Бринзак.

Річ у тому, що відучора сайт biathlon.com.ua, на якому розміщувалися уся головна інформація щодо українського біатлону, не працює.

"Патріотизм в Україні перестав відповідати своєму визначенню. Патріоти тепер не ті, хто мислять і намагаються зробити щось на благо держави, а ті, хто найголосніше кричать "Москаляку на гілляку". Саме останні знаходять підтримку у широких мас, а розумні люди цим уміло користуються. Це дорога в нікуди. Текст не має відношення до Федерації біатлону, це послання виключно від того, хто займався сайтом", - повідомляється на сайті.

протест на сайті федерації біатлону_2

Нагадаємо, раніше стало відомо, що збірна України з біатлону відмовилася їхати на Кубок світу в Росії. А до цього про бойкот цього етапу оголосила збірна США.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції