У Федерації MMA України закликали спортсменів не ставати "покидьками" і не бити людей

Дата публікації
Перегляди
3860
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Федерації MMA України закликали спортсменів не ставати "покидьками" і не бити людей

У Федерації MMA України просять спортсменів не бути "титушками". / Фото: Андрій Колісниченко

В організації обіцяють дискваліфікувати всіх, хто буде помічений у "ганебних" акціях.

Керівництво Федерації змішаних єдиноборств MMA України звернулося до колег та представників інших федерації спортивних та бойових єдиноборств з проханням не брати участь у побитті євроагітаторів.

"Друзі!

Звертаємось до Вас з приводу ганебних подій та інцидентів, що мали місце при проведенні мирних мітингів, демонстрацій, зібрань громадян та громадянських акцій.

Спортивна громадськість України та керівництво Федерації гнівно засуджує ті методи та засоби, які було використано стосовно мирних громадян України. На превеликий жаль, серед тих покидьків, що застосовували фізичну силу проти мирного населення, жінок та дітей було чимало молодиків спортивної статури, які називали себе "спортсменами", - йдеться у заяві організації.

У зверненні зазначається, що бути спортсменом - це бути гордістю своєї нації та держави, а у спорті боротьба проходить чесно з рівним собі супротивником.

"Важко назвати спортсменами жменьку тих негідників, що за гроші застосовували свої бойові навики проти літніх людей, жінок та дітей. Ганьба їм та осуд!!!", - обурюються у федерації.

В свою чергу, представники організації закликали всіх спортсменів дотримуватись кодексу честі бійця, утриматись від участі в завідомо неправомірних діях та застосовувати свою силу на спортивних аренах.

"Попередьте своїх знайомих та друзів по заняттях спортом не йти проти свого народу, не виступати сліпим знаряддям у руках тих, хто шукає в подібній ситуації сумнівний політичний зиск!

Федерація, в свою чергу, жорстко та послідовно домагатиметься довічної дискваліфікації, позбавлення спортивних звань та анулювання ліцензій тих спортсменів чи тренерів, які будуть помічені у подібних ганебних акціях у подальшому", - резюмується в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, олімпійський чемпіон Олександр Усик порадив "титушкам" розвантажувати вагони.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3860
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація