Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ФФУ відповіли на скандал з натуралізацією Мораєса

Там запевняють, що процедура натуралізації порушена не була.

Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький прокоментував скандал навколо натуралізації Жуніора Мораєса.

Раніше португальське видання Maisfutebol опублікувало інформацію про неправомірність натуралізації бразильця, мовляв, він не прожив на території України безперервно 5 років, як того вимагає статут ФІФА, а прожив 4 роки і 8 місяців.

"Ми досліджували ситуацію навколо натуралізації Мораєса. Немає сумніву, що процедура натуралізації порушена не була. Були дотримані всі позиції закону України "Про громадянство України".

Жуніором Мораєсом не було порушено відповідної норми перебування в країні, встановленої ЗУ "Про громадянство" та податковим кодексом.

По-друге. ФІФА, при визначенні достатності терміну постійного проживання в країні, посилається на національне законодавство", – сказав Запісоцький, якого цитує Tribuna.

Раніше повідомлялося, що збірній України можуть зарахувати технічні поразки в матчах з Португалією (0:0) і Люксембургом (2:1), в яких брав участь Мораєс.

Тим часом, згідно з законами України, безперервним роком вважається проживання на території країни 183 дні в році. Однак юрист каже, що в Регламенті ФІФА немає вказівок про застосування місцевого законодавства.

Нагадаємо, португальські ЗМІ написали, що Люксембург збирається подати протест в УЄФА через Мораеса.

Залиште свій коментар

Вибір редакції