Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У кафе повно народу, метро переповнене". Німецький футболіст шокований боротьбою росіян із коронавірусом

Він не вважає там офіційну кількість хворих правдивою.

Футболіст московського "Локомотива" Бенедікт Хеведес прокоментував ситуацію в Росії з коронавірусом.

32-річний німець шокований боротьбою цієї країни з небезпечною хворобою. Більш того, Хеведес впевнений у тому, що реальну кількість заражених приховують.

Його слова цитує Championat.

"У Росії офіційно зареєстровано 114 випадків (уже 253, прим.) захворювання коронавірусів. За словами Путіна, це пов'язано з жорсткими превентивними заходами по всій країні в перші тижні глобальної експансії.

Навіть не найрозумніші зрозуміють, що число незареєстрованих випадків, а разом з цим і хворих людей повинно бути значно вище.

А в містах? Все як завжди. У кафе повно народу. Метро переповнене. Та й на вулицях теж багато людей. Сюди вірус повільно наближається. А з 17 березня Чемпіонат Росії призупинено як мінімум до 10 квітня. Але тренування тривають. Божевілля.

Коли я дивлюся на прийняті в Німеччині заходи, дивуюся, як люди тут можуть так спокійно ставитися до ризику заразитися. Немає масових закупівель про запас, немає дефіциту дезінфікуючих засобів. Можливо, це тому, що за "часом коронавірусу" ми живемо на два тижні раніше вашого часу", - сказав Хеведес.

  • Наразі коронавірусом у всьому світі заразилися понад 255 тисяч осіб, майже 10,5 тисяч - померли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції