Ветерани "Карпат" виграли поєдинок.

14 липня у Львові відсвяткували 125-річчя українського і львівського футболу.

Святкування розпочали зі Стрийського парку, де поклали квіти до пам’ятника "Львів – батьківщина українського футболу", а також погасили унікальну марку, присвячену цій події.

А на "Арені-Львів" відбувся матч легенд – між ветеранами збірної України та ФК "Карпати". Перемогу на останніх хвилинах вирвали львів'яни - 1:0, автогол забив гравець ветеранської  збірної України.

Нагадаємо, 14 липня 1894 року відбувся історичний матч між командами товариства "Сокіл" Львова і Кракова. Грали до першого забитого мяча, поєдинок тривав 6 хвилин.

Львівяни забили на 6-й хвилині, відзначився Володимир Хомицький. На реванш гості з Кракова чекали 12 років, однак у наступному поєдинку знову програли.

Не дарма Львів вважається фартовим для збірної України. Там "синьо-жовті" здобули вже 16 перемог і не зазнали жодної поразки у 18 матчах.