"У мене є мрія": Ігор Суркіс розповів про бажання, щоб "Шахтар" виїхав до свого регіону

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"У мене є мрія": Ігор Суркіс розповів про бажання, щоб "Шахтар" виїхав до свого регіону

facebook.com/roman.bebekh

Глава "біло-синіх" заявив, що не хотів ділити один стадіон із "гірниками".

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс пояснив ситуацію з переїздом донецького "Шахтаря" до столиці та спільним проведенням домашніх матчів двома командами на НСК "Олімпійський".

"У мене є мрія, щоб у нашій країні був мир. Щоб я міг приїхати на одну з найкращих арен, які є в Україні, на "Донбас Арену", і обіграти там "Шахтар". На 53-тисячному стадіоні саме приїхатий обіграти їх.

У мене є мрія, щоб донецький "Шахтар" виїхав до свого регіону. Але мене звинувачують, наприклад, що "Шахтар" сьогодні грає в Києві і я дав можливість використовувати їм центральний стадіон... Я нічого нікому не давав!

Як президент клубу я був, природно, проти. Тому що важко експлуатувати поле. Але люди опинилися не вдома. Тим більше, стадіон належить державі. Тим більше, гроші, які йтимуть на цей стадіон, вони будуть цей стадіон якомога довше підтримувати.

Ну, грають... Але у мене є мрія, щоб вони виїхали до свого регіону, а ми грали в Києві й були єдиною командою, яка грає в Києві.

У таких речах — дурних, нерозумних — не треба нас звинувачувати, що я комусь щось... Я розумію, якби я пустив "Шахтар" грати на нашому динамівському стадіоні, і грали б там і ми, і вони, мене можна було б у цьому звинуватити. Але звинуватити в тому, що вони грають на державному стадіоні, підписали договір... Це смішно, просто смішно", — цитує Суркіса Гордон.

  • Після подій 2014 року, коли "Шахтар" був змушений покинути Донецьк, команда проводила домашні матчі у Львові та Харкові.
  • З травня 2020-го домашнім стадіоном для "гірників" став НСК "Олімпійський" у Києві. Контракт був підписаний строком на три роки.
  • "Шахтар" пішов на зимову перерву на 2-му місці в турнірній таблиці УПЛ. В активі команди 29 очок. "Гірники" відстають від київського "Динамо" на один бал.
Наступна публікація