У Росії заборонили спортсменам пити пиво, щоб прискорити допінг-контроль

Дата публікації
Перегляди
681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії заборонили спортсменам пити пиво, щоб прискорити допінг-контроль

Фото: Flickr/CKGolf

Вживати можна лише безалкогольні напої.

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) заборонило спортсменам вживати пиво. Вони використовували його для швидкого проходження допінг-контролю.

Атлету, якого помітять за вживанням алкоголю під час процедури допінг-контролю, буде винесено попередження.

У разі повторних порушень покарання може бути посилено.

"Підтримуючи ідею чистого і здорового спорту, ми не можемо обійти увагою такий аспект, як заборона на вживання алкоголю під час проведення процедури допінг-контролю. Заборона стосується не тільки персоналу РУСАДА, але і самих спортсменів.

Згідно з повноваженнями національного антидопінгового агентства, політика РУСАДА передбачає забезпечення спортсменів тільки безалкогольними напоями і заборону на вживання спортсменами слабоалкогольних та алкогольних напоїв з моменту повідомлення і до завершення процедури допінг-контролю", – заявила заступник гендиректора РУСАДА Маргарита Пахноцька, яку цитує ТАСС.

Нагадаємо, у вересні 2018 року Росію відновили в правах WADA після великих допингових скандалів.

РУСАДА було визнано невідповідним кодексу WADA в листопаді 2015 року, коли розгорівся допінговий скандал у легкій атлетиці.

Пізніше в Росії спалахнуло ще кілька допінгових скандалів після доповідей Річарда Макларена, в яких йшлося про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація