У США оприлюднили результати розтину загиблого в авіакастрофі з Кобі Браянтом пілота

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ара Зобаян не вживав ані алкоголю, ані наркотиків. 

Пілот вертольота Кобі Браянта Ара Зобаян, який розбився в авіакатастрофі разом з легендарним баскетболістом, його 13-річною донькою і шістьма іншими пасажирами, не вживав ані алкоголю, ані наркотиків. 

Про це свідчать результати аутопсії, повідомляє АР із посиланням на оприлюднений 15 травня звіт офісу медичного оглядача-коронера округу Лос-Анджелес.

Зазначається, що, згідно з даними звіту, удар був настільки сильним, що усі пасажири вертольота, найімовірніше, загинули миттєво. "У звіті надали інформацію про те, наскільки жорсткою була авіакатастрофа. Зокрема, описуються зламані кістки, розкидані частини тіл, різкий запах від залишків згорілого одягу", - йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що пілот Ара Зобаян запобіг ймовірній загибелі людей на землі. Чоловік був сертифікований на польоти у непростих умовах, мав понад 8200 годин нальоту. Він перевозив й інших знаменитостей, таких як баскетболіст Кавай Леонард і модель Кайлі Дженнер. Останнє тестування пілот провів з урахуванням підготовки до польотів в поганих погодних умов.

Нагадаємо також, що Національна рада з безпеки на транспорті (NTSB) підтвердила справність найважливіших вузлів вертольота Sikorsky S-76.

26 січня 41-річний Браянт розбився на вертольоті разом із 13-річною донькою та ще сімома особами. Ймовірною причиною авіакатастрофи називають погані погодні умови. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції