Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У віці шести років від раку помер один з найвідоміших уболівальників Англії

Хлопчик боровся з хворобою майже усе своє життя. 

У п‘ятницю, 7 липня, у віці шести років від раку помер Бредлі Лоурі – один з найвідоміших футбольних уболівальників Англії, якому протягом тривалого часу уся країна збирала гроші на лікування.

Про смерть хлопчика повідомили його рідні.

Вперше у Бредлі Лоурі діагностували нейробластому (онкологічне захворювання, яке вражає нервові клітини) у 2013 році, коли йому було лише 18 місяців. Після тривалого лікування лікарі повідомили, що рак відступив. Але згодом, коли хлопчику було чотири роки, у нього знову діагностували нейробластому.

Тоді на допомогу Лоурі, який був затятим фанатом футболу, прийшов його улюблений клуб "Сандерленд" та особисто відомий форвард Джермейн Дефо. Він був кумиром хлопця. (На фото Дефо і Лоурі за тиждень до смерті).

Клуб підтримав благодійну ініціативу зі збирання коштів на лікування Лоурі. 

Хлопчина неодноразово виводив Дефо на футбольне поле перед матчем у якості маскота. Історію Лоурі, який завжди посміхався, незважаючи на важку хворобу, розповіли провідні британські ЗМІ. Сам він натхненним прикладом для багатьох у боротьбі з онкологічними захворюванням.

Родині Лоурі вдалося зібрати сотні тисяч фунтів, але лікарі констатували, що рак перейшов у четверту, термінальну стадію і хлопчику вже не допомогти.    

Залиште свій коментар

Вибір редакції