УАФ винесла покарання президенту "Олімпіка": в прямому ефірі обізвав суддю п***расом

УАФ винесла покарання президенту "Олімпіка": в прямому ефірі обізвав суддю п***расом

ФК Олімпік

Владислав Гельзін на 5 років відсторонений від футболу.

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (КДК УАФ) ухвалив вердикт у скандальній справі президента донецького "Олімпіка" Владислава Гельзіна, який після матчу 17-го туру УПЛ проти "Шахтаря" в прямому ефірі обматюкав арбітрів та їхнього куратора Лучано Лучі.

Гельзіну заборонили займатися будь-якою футбольною діяльністю протягом 5 років, ще 5 років він отримав умовно. Крім того, босу донецького клубу виписали штраф у розмірі 250 тисяч гривень.

Про рішення повідомив відповідальний секретар КДК УАФ Ігор Грищенко.

"УАФ ухвалила рішення заборонити Гельзіну будь-яку футбольну діяльність терміном на 5 років, плюс 5 років умовно, а також фінансовий штраф у розмірі 250 тисяч гривен за його дії під час і після матчу з "Шахтарем".

Він неправомірно вривався в суддівську кімнату, чим тиснув на арбітрів і міг вплинути на їхню поведінку на полі, а також нецензурно висловлювався після матчу під час прямого ефіру.

За поведінку і шкоду репутації футболу Гельзін отримав покарання, пряма санкція - 5 років, плюс 5 - умовно з випробувальним терміном на 2 роки після закінчення прямої санкції. Рішення може бути оскаржене в апеляційному комітеті УАФ, а після - в Лозанні", - сказав Грищенко у програмі "Футбол NEWS".

СКАНДАЛ У МАТЧІ "ОЛІМПІК" - "ШАХТАР"

6 березня "Олімпік" на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського програв "Шахтарю" з рахунком 0:1.

На 38-й хвилині зустрічі головний арбітр Юрій Іванов скасував гол форварда "Олімпіка" Таддеуса Нкенга у ворота "гірників", зафіксувавши офсайд після перегляду відеоповтору. Спірне рішення викликало чимале обурення у вболівальників.

ua.tribuna

Після матчу президент "Олімпіка" Владислав Гельзін перервав інтерв'ю головного тренера свого клубу Юрія Калитвинцева і потужною лайкою розкритикував роботу арбітрів та їхнього куратора італійця Лучано Лучі, назвавши того п***расом.

Після цього Лучі прокоментував скандальний епізод і пообіцяв босу "Олімпіка" жорстке покарання за його поведінку. Своєю чергою, донецький клуб звернувся до президента Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Павелка та членів виконкому організації з проханням оприлюднити запис переговорів бригади суддів під час дербі.

КДК УАФ також заборонив "Олімпіку" використовувати стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського для проведенням матчів УПЛ до кінця сезону-2020/21 у зв’язку з низьким рівнем безпеки на стадіоні.