Україна стартувала з перемоги на Кубку Співдружності

Яковенко почав похід за Кубком з перемоги / Фото: ffu.org.ua

Молодіжна збірна України почала турнір з перемоги над молдовськими однолітками.

У четвер, 19 січня, в Санкт-Петербурзі стартував Кубок Співдружності-2012. Вперше турнір організований для молодіжних збірних.

Молодіжна збірна України під керівництвом Павла Яковенка почала турнір з перемоги над молдовськими однолітками.

Обидві команди вийшли на поле в експериментальних складах. Якщо говорити про українців, то Яковенко залишив більшість основних гравців у розпорядженні клубів, котрі готуються до другої частини сезону.

Незіграність далася взнаки у діях обох суперників, однак вищий індивідуальний клас українців дуже швидко забезпечив їм перевагу. На 15-й хвилині капітан нашої команди Андрій Богданов пройшов правим флангом і віддав м"яч у район воротарського майданчика, де тут як тут був півзахисник "Оболоні" Антон Шевчук. Чіткий удар "пивовара" і м'яч опинився у сітці.

Загалом, матч гольовими моментами не тішив. Українці багато тримали м"яч, методично розхитуючи оборону суперників, однак повторити успіх так і не змогли. Хоча кілька разів все ж таки були близькими до цього, особливо наприкінці гри, коли Євген Павлов не потрапив у порожні ворота.

Молдовани ж взагалі реальних нагод не мали, до того ж на 68-й хвилині залишилися у меншості.

У іншому матчі групи В Латвія перемогла Киргизстан − 3:2. А 21 січня проти Киргизстану зіграють українці.

У групі А росіяни мінімально обіграли казахстанців, а збірна Туркменістану таким же чином здолала Естонію.

Нагадаємо, що у плей-офф вийдуть вісім збірних - переможці груп, команди, які посядуть другі місця і дві кращих команди з третіх місць.