Україна - Туреччина - 64:58. Друга перемога "синьо-жовтих"

9656

збірна України з баскетболу - данк Михайлюка / Фото: ukrbasket.net

Онлайн-коментар матчу третього туру чемпіонату світу з баскетболу між збірними України та Туреччини.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2014
з баскетболу

Більбао. "Сіті Арена"
Судді: Мігель Перес (Іспанія), Алехандро Чіті (Аргентина), Алехандро Санчес (Уругвай)

17:33    збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу-2014
17:33   єєєєєєєєєєєєєєєє!!!!!!!!!!! Перемога!!!!!!!!!!!!!!
1'   турки б'ють мимо, а наші впевнено тримають м'яч і фінальна сирена!!!
1'   українці атакували відведені 24 секунди. Від щита влучає Зайцев. До сирени 36 секунд. +6 в України
2'   провалили турки оборону зліва, залишивши одного Мішулу і той влучив трійку. Але Арслан також закинув 3 очки
2'   не влучає Липовий з-за периметра. Підбирання Прельджича і проти нього фолить Джетер. Обидва влучив Емір. +4 для України. 1:27 до сирени
2'   блискучий трьохочковий Мішули з-під Асіка. Пустозвонов фолить на Прельджичу. Той реалізував 1 з 2
3'   фантастика! Знову Зайцев влучає трійку з пасу Джетера. Трійку закинув Прельджич. +4 для України. 2:20 до сирени
4'   неточний кидок Мішули, але підбирання за нами. Прорив і кидок Джетера. Блокує Асік. Фол Пустозвонова. Прельджич реалізував 1 з 2 штрафних
4'   3-очковий влучає Зайцев з передачі Джетера. Кравцов фолить на Гюлері. Той закинув 1 з 2.
5'   трибуни скандують "Україна!". Тайм-аут бере Фрателло. 4:11 до сирени
5'   влучний 2-очковий Пустозвонова. Турки мажуть трійку, підбирає Пустозвонов
6'   влучає Зайцев. Влучає і Савас двійку. +1 для України
7'   третій командний фол для Туреччини. Проти Джетера. Мішула трійку - мимо. Арслан мимо - підбирання за Пустозвоновим. А Джетер втрачає м'яч і фолить. Прельджич закинув двійку від щита
8'   двухочковий влучає Савас. Зайцев кидає мимо і він же фолить проти Асіка. Той закинув обидва штрафних. Джетер 3-очковий мимо. Фолить Зайцев. Без штрафних
9'   фолить Осман проти Кравцова. 1 з 2 штрафних реалізував Слава. +7
10'    Кравцов і Мішула влучають з середньої дистанції. +6 в України
17:10   ПОЧАЛАСЯ ЧЕТВЕРТА ЧВЕРТЬ
17:08   третю чверть українці виграли з рахунком 16:12
16:34   перерва
16:33   ЗАКІНЧИЛАСЯ ДРУГА ЧВЕРТЬ
1'   перед сиреною Липовий влучає 2-очковий
2'    Липовий закинув двійку. -3 у нас
3'   наші все намагаються закинути з-за дуги. Але не йде кидок. Виручає Мішула точним 3-очковим. Але й Акйол влучає трійку
5'   дуже багато помиляються обидві команди. Кількість неточних кидків зашкалює. Асік закинув двійку. Дабл дабл у центрового турків
6'   Кравцова міняє Натяжко. Немає влучних кидків
7'   2-очковий влучає Кравцов. Перші очки для Слави. Липовий міняє Пустозвонова. Дуже неточна трійка від Зайцева
8'   фолить Кравцов. Без штрафних. Савас робить данк з фолом. Та й штрафний реалізував
9'   не влучає двійку Мішула. Підбирання за нами і Мішула точний з шести метрів. Другий 3-очковий Сашка. Джетер замість Михайлюка. Савас блокує кинок Кравцова
10'   у першій же атаці Прельджич закинув трійку. Неточна відповідь Пустозвонова, а Гонлум влучає двійку
16:20   ДРУГА ЧВЕРТЬ
16:18   ЗАКІНЧИЛАСЯ ПЕРША ЧВЕРТЬ
1'   ну нарешті. Мішула закинув з середньої. Гонлум не влучає, а Мішула реалізував 3-очковий. Нічия!!!
2'   пробивний фол Пустозвонова на Асіку. Той реалізував 1 з 2. І знову у наших кидки мимо. Михайлюк міняє Джетера. І Стас маже з середньої відстані
3'    Херсек фолить на Зайцеві. Пустозвонов міняє Липового. І Максим закинув 2-очковий
4'   з середньої Гюлер - знову -6. А наші мажуть 3-очкові. Поки 0 влучень з-за периметру
5'   фол Натяжка на Асіку. Той реалізував 2 з 2. Кравцов міняє Натяжка. Херсек фолом зупинив атаку Джетера. Пух двома штрафними скорочує відставання до -4
6'   фолить Липовий і Асік закинув 2 з 2 штрафних. Нащі не змогли провести атаку за 24 секунди
7'   3-очковий закинув Арслан. А наші знову мажуть. Джетер не віддав партнеру і з-під руки турка схибив з-за периметра
8'    Забірченко блокує кидок Асіка, але той сам підібрав і закинув від щита. Джетер закинув двійку з середньої відстані
9'   невдалі кидки Липового і Корнієнка з-під щита. Втрата турків і Натяжко закинув двійку
10'   неточний трьохочковий Забірченка, а Джетер фолить у захисті. Асік реалізував 1 з 2 штрафних
16:00   ПЕРША ЧВЕРТЬ
15:59   старт Туреччини: Гюлер, Херсек, Прельджич, Арслан, Асік
15:59   стартова п'ятірка України: Джетер, Липовий, Натяжко, Забірченко і Корнієнко
15:58   кількахвилинна розминка перед матчем
15:56   Гімн України!!! З трибун лунає "Ще не вмерла...". А баскетболісти наші мовчать!
15:55   лунають національні гімни. Спершу Гімн Туреччини
15:17   раніше Україна і Туреччина провели 7 матчів. П'ять ігор виграли турки і лише двічі перемагали українці. Востаннє "синьо-жовті" перемагали турків 27 листопада 2002 року
15:08   нагадаємо, що Україна обіграла Домінікану і зазнала поразки від Фінляндії
15:08   після двох турів наша команда йде на другому місці, пропустивши лише США. У Штатів дві перемоги. А Україна, Домініканська Республіка, Туреччина та Фінляндія мають по одній перемозі та поразці. У Нової Зеландії дві поразки
15:08   сьогодні збірна України проведе третій матч на чемпіонаті світу з баскетболу - проти збірної Туреччини
15:08   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua