Україна з шаленим відривом виграла медальний залік Дефлімпіади, виборовши рекордну кількість нагород

1584
Час на прочитання
2 хв

Українська збірна тріумфально завершила свій виступ на Дефлімпіаді-2021 - спортивних змаганнях для людей із порушенням слуху, що відбулися в бразильському Кашіас-ду-Сул.

В останній змагальний день наша футбольна збірна вдруге в історії завоювала "золото" Дефлімпіади. Це стало жирною крапкою переможного виступу українських дефлімпійців у Бразилії.

Всього на змаганнях, які були перенесені на 2022 рік через пандемію коронавірусу, наша дефлімпійська збірна виграла 138 медалей (62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових).

Це рекордний результат України в історії виступів на Дефлімпіадах - як за кількістю "золота", так і за загальною кількістю медалей.

Українська збірна з величезним відривом тріуфувала в медальному заліку Дефлімпіади. "Синьо-жовті" випередили найближчих переслідувачів із США на 42 золоті нагороди та  83 медалі загалом.

10. Німеччина - 5+8+6 (19)

Нагадаємо, що українські паралімпійці вшосте в історії виграли чемпіонат світу з футболу.

Розгорнув український прапор: Ярмоленко зворушливо попрощався з фанатами "Вест Гема"

"Путін - х*йло": естонські фанати присвятили банер кремлівському диктатору (фото)