Україна зазнала фіаско в першій жіночій естафеті сезону на Кубку світу з біатлону

Олена Білосюк / Фото: biathlon.com.ua

Виграла естафету команда Швеції.

У четвер, 1 грудня, на першому етапі Кубка світу з біатлону-2022/23 у фінському Контіолагті відбулася жіноча естафета.

Українську команду в ній представляли Дар'я Блашко, Анна Кривонос, Олена Білосюк та Ірина Петренко.

На жаль, "синьо-жовті" фінішували лише на 15-й сходинці.

Упродовж всієї дистанції наші спортсменки досить непогано стріляли, сумарно використавши лише чотири додаткові патрони. Однак швидкість явно залишає бажати кращого.

Перемогу в гонці здобули шведки. Другою фінішувала команда Німеччини. "Бронза" дісталася норвежкам.

15. Україна (0+4) +7:53.1

Додамо, що раніше сьогодні відбулася чоловіча естафета. Українська збірна в ній змогла фінішувати в топ-10. Перемогу ж здобули норвежці.

У суботу, 3 грудня, програма етапу в Контіолагті продовжиться спринтерськими гонками у чоловіків і жінок.