Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці підняли синьо-жовтий стяг над паралімпійським селищем у Пхьончхані

Церемонія є обов’язковою для кожної країни та передує офіційному відкриттю змагань.

У Південній Кореї стартувала зимова Паралімпіада. Ігри триватимуть до 18 березня, спортсмени змагатимуться за 80 комплектів нагород, і в трьох дисциплінах із шести представлені й українські атлети, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перше, ніж на стадіоні Пхьончхана запалав вогонь, український прапор підняли в Паралімпійському селищі. Це обов’язковий пункт у розкладі кожної команди. У Пхьончхані наші атлети перебувають від минулого тижня, для гостей на сцені виступають місцеві таланти – це вияв корейської гостинності. Також учасникам дарують сувенірні маски. "Я, на жаль, не сильно знаю, що це за маска. Думаю, це частинка корейської культури. Але я обов’язково дізнаюся", - пообіцяв учасник Паралімпіади Іван Ошаров.

ВідеоТридцять спортсменів представлять Україну на зимовій Паралімпіаді

У Південній Кореї стартувала зимова Паралімпіада. Ігри триватимуть до 18-го березня, спортсмени змагатимуться за 80 комплектів нагород. У трьох дисциплінах із шести представлені і українські атлети. Сама церемонія відкриття тривала близько двох годин. Найбільше оплесків глядачів зірвали збірні Північної та Південної Кореї, які виступали окремо.

Тридцять спортсменів представлять Україну на зимовій Паралімпіаді

На церемонію відкриття глядачі сходилися ще за дві години до її початку. Тим часом багатьох корейських уболівальників спіткала неприємна новина – не спортивна, а політична. Це одне з головних розчарувань відкриття Паралімпіади: Північній і Південній Кореї не вдалося домовитись про проведення спільного параду, як це було на відкритті Олімпійських Ігор.

Український прапор на церемонії відкриття ніс 39-річний Віталій Лук’яненко. "Для мене, звісно, велика честь. Я живу спортом", - розповів чотириразовий чемпіон. Свого прапора не змогла підняти лише одна команда – "Нейтральні паралімпійські атлети". З такою назвою через антидопінгові санкції виступає параолімпійська збірна Росії. Загалом церемонія відкриття тривала близько двох годин і завершилася феєрверком. Уже в суботу від урочистостей у Кореї перейдуть до змагань – у лижних перегонах та сноуборді, зокрема, стартують українці.

Кореспондент ТСН Святослав Гринчук

Фотогалерея Рекордна кількість учасників та яскрава церемонія. У Пхенчхані запалили вогонь зимової Паралімпіади-2018 (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції