Українці провалили останній спринт сезону на Кубку світу з біатлону: результати гонки

Богдан Цимбал / Фото: biathlon.com.ua

Переможцем став норвежець Йоганнес Бьо.

У четвер, 16 березня, заключний етап Кубка світу з біатлону-2022/23 у норвезькому Голменколлені стартував спринтерською гонкою у чоловіків.

Україну в ній представляли Артем Прима, Антон Дудченко, Денис Насико, Артем Тищенко та Богдан Цимбал.

Найкращим з українців став Цимбал, який посів 44-те місце. Таким чином, жоден з наших біатлоністів не потрапив до залікової зони.

Перемогу в спринті здобув новоспечений володар Великого кришталевого глобусу норвежець Йоганнес Бьо, який пропустив попередній етап Кубка світу через коронавірус. Другу сходинку посів швед Мартін Понсілуома, а замкнув трійку призерів німець Бенедікт Долль.

81. Денис Насико (Україна, 0+1) +3:15.5

У п'ятницю, 17 березня, на етапі в Голменколлені відбудеться жіночий спринт. Початок – о 16:20 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.