Українці у Європі: шостий "сухий" матч Луніна, асист Кравця і перемоги команд Зозулі та Ярмоленка

Андрій Лунін (realoviedo.es)

Як українські футболісти виступили 17-го липня у поєдинках європейських ліг.

Андрій Лунін, Василь Кравець, Роман Зозуля та Андрій Ярмоленко зіграли у матчах своїх команд 17-го липня.

ОВ'ЄДО - РАСІНГ - 1:0

Лунін провів 6-й сухий матч за "Ов'єдо" та став найкращим гравцем поєдинку  41-го туру Сегунди проти "Расінга" (1:0) за даними SofaScore (7,5 балів). Андрій пропустив м'яч на 9-й хвилині, але його скасували після перегляду VAR.

Василь Кравець (facebook.com/pg/cdeportivolugo)

ТЕНЕРІФЕ - ЛУГО - 1:2

Захисник Василь Кравець допоміг "Луго", записав на свій рахунок гольову передачу в матчі Сегунди проти "Тенеріфе" (1:2).

Українець провів на полі весь матч, а на 90+5-й хвилині віддав гольову передачу, з якої Моктар Ель-Хасен забив переможний м’яч. Ця перемога дозволила "Луго" покинути зону вильоту Сегунди.

Роман Зозуля (праворуч, twitter.com/AlbaceteBPSAD)

АЛЬБАСЕТЕ - САРАГОСА - 4:1

"Альбасете" Зозулі теж покинув зону вильоту Сегунди, розгромивши "Сарагосу"4:1. Роман вийшов у старті і був замінений на 79-й хвилині.

• У Сегунді залишилося зіграти один тур. "Ов'єдо" посідає 14-те місце, "Альбасете" - 17-те, "Луго" - 18-те.
Андрій Ярмоленко / Associated Press

ВЕСТ ХЕМ ЮНАЙТЕД - ВОТФОРД - 3:1

Тим часом в англійській Прем’єр-лізі (АПЛ) "Вест Хем Юнайтед" Ярмоленка та "Вотфорд" закрили програму 36-го туру. "Молотобійці" перемогли з рахунком 3:1. Українець вийшов на заміну на 81-й хвилині.

• Після 36 турів команда "Андрія" посідає 15-те місце у турнірній таблиці. В АПЛ залишилося зіграти два тури, "Вест Хему" належать поєдинки проти "Манчестер Юнайтед" та "Астон Вілли".