Українці за кордоном. Безус і Петряк красивими голами допомогли своїм командам перемогти

Безус святкує гол у ворота "Мехелена" / Фото: twitter.com/kaagent

Хавбек бельгійського "Гента" забив на першій хвилині зустрічі з "Мехеленом".

Українські футболісти Роман Безус та Іван Петряк відзначилися забитими м’ячами у чемпіонатах Бельгії та Угорщини.

"Гент" Безуса в матчі 24-го туру внутрішньої першості на виїзді розгромив "Мехелен" - 3:0. Гості вийшли вперед вже на першій хвилині зустрічі завдяки потужному удару українця після розіграшу штрафного.

Зазначимо, що для Безуса це сьомий гол у нинішньому сезоні в 17 матчах чемпіонату.

Також за бельгійський клуб грав український захисник Ігор Пластун. А от нападник Роман Яремчук пропустив матч через травму ахілла.

• "Гент" йде на другому місці в турнірній таблиці. Відставання від лідера "Брюгге" становить шість очок.

Своєю чергою, український півзахисник "Фехервара" Іван Петряк забив переможний гол у матчі 18-го туру чемпіонату Угорщини проти "Уйпешта" (1:0).

Петряк розпочав матч на лавці запасних, але на 62-й хвилині вийшов на заміну. На 84-й хвилині Іван приніс "Фехервару" перемогу, чудовим ударом поціливши у дальній кут.

У нинішньому сезоні Петряк провів 18 матчів за "Фехервар" у чемпіонаті Угорщини, відзначившись 2 голами.

• "Фехервар" посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини. Від "Ференцвароша" Сергія Реброва команда Петряка відстає на шість очок.