Українці за кордоном: гол Яремчука допоміг "Генту" переграти команду Безуса в Кубку Бельгії

Це вже восьмий м'яч для Романа цього сезону.

У рамках 1/4 фіналу Кубка Бельгії "Гент" переграв на виїзді "Сент-Трюйден" із рахунком 3:1.

Зазначимо, що за "Гент" виступає український нападник - Роман Яремчук. Що стосується "Сент-Трюйдена", то їх представляє ще один українець - Роман Безус.

Саме гол Яремчука, який було забито на 59 хвилині, допоміг його команді впоратися з колективом Безуса. Отримавши пас від партнера, Яремчук головою з близької відстані розстріляв голкіпера суперника.

Ще два голи на рахунку Мамаду Діарра (37, 61). За "Сент-Трюйден" забитими м'ячем відзначився Йохан Болі (90).

Яремчук та Безус провели на полі увесь матч, а також заробили до свого пасиву по жовтій картці.

Цього сезону на рахунку Яремчука вісім голів та одна результативна передача в 24 поєдинках за клуб у всіх турнірах. Безус, своєю чергою, відіграв у 14 матчах (3 голи та 3 передачі).

Нагадаємо, що на попередній стадії Кубка Бельгії саме м'яч Яремчука дозволив "Генту" вийти до чвертьфіналу.