Українці зібрали врожай медалей на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Ганна Письменська та Олена Федорова - срібні призерки чемпіонату Європи зі стрибків у воду / Фото: AFP

Українські спортсмени привезли з Нідерландів вісім нагород: 2 "золота", та по 3 "срібла" і "бронзи".

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце не чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який завершився у Нідерландах. У доробку українських спортсменів 2 золоті медалі, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

На першу сходинку п'єдесталу піднімались: Ілля Кваша (трамплін, 1м) та Юлія Прокопчук (вишка, 10м)

Срібними призерами стали: Олена Федорова Ганна Письменська (синхронні стрибки, трамплін 3м), Юлія ПрокопчукВікторія Потєхіна (синхронні стрибки, вишка, 10м) та Олена Федорова і Олександр Бондар у командному турнірі.

А "бронзу" здобули: Ілля Кваша – Олексій Пригоров (синхронні стрибки, трамплін, 3м), Олександр БондарОлександр Горшковозов (синхронні стрибки, вишка, 10 м), Олена Федорова (трамплін, 3м).

Друге загальнокомандне місце посіли французи (2-0-1). На третій сходинці – англійці та шведи (по 2-0-0).