Українець Хачеріді дебютував у Білорусі, "Динамо-Брест" зробило заявку на вихід до фіналу Кубка

1351

Нойок відзначився красивим голом, а Мілевський зробив асист.

"Динамо-Брест" наблизилося до фіналу Кубка Білорусі з футболу.

У першому півфінальному матчі турніру колектив, за який виступають одразу троє українців Артем Мілевський, Олександр Нойок та Євген Хачеріді, обіграв солігорський "Шахтар" під керівництвом колишнього керманича луганської "Зорі" Юрія Вернидуба - 2:0.

Усі три українці "Бреста" з’явилися у стартовому складі, для Хачеріді поєдинок став дебютним у Білорусі.

"Динамо" повело в рахунку вже на 6-й хвилині - прекрасним ударом з меж штрафного майданчика відзначився Нойок.

А другий гол на 13-й хвилині допоміг організувати Мілевський. Артем ефектно закинув м’яч за спини захисникам, після чого вихід один на один реалізував Павло Савіцкий.

Матч-відповідь команди проведуть 29 квітня у Солігорську.

• В іншому матчі 1/2 фіналу Кубка Білорусі "Славія-Мозир" вдома мінімально обіграла БАТЕ - 1:0.

Додамо, Білорусь залишається єдиною європейською країною, де футбольні матчі тривають, незважаючи на пандемію коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що під час матчу між "Динамо-Брест" та "Шахтарем" на трибуни посадили манекенів у формах топ клубів Європи.