Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець побореться за звання найсильнішої людини планети

Минулого року він виграв чемпіонат світу серед аматорів.

Найсильніший українець готується підкорити світ. 23-річний Олексій Новіков, який торік став сенсацією, перемігши в аматорському турнірі, організованому Арнольдом Шварценеггером, нині хоче стати найсильнішим на планеті серед професіоналів. Натепер єдиним українцем, що виборював цей титул, є Василь Вірастюк, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Незвичайна зала для незвичайного українця. Таких - підлаштованих для надекстремальних навантажень - можна перелічити на пальцях. Спортсмени зорганізовували все самі. Серед тренажерів, наприклад, гранітові кульки по 190 кілограмів кожна.

Олексій Новіков - сенсація не тільки в Україні, а й тепер світова загроза для іменитих спортсменів. Позаду в нього 100 перемог. Однак минулий рік став ключовим, коли Олексій виграв світовий турнір Шварценеггера.

Олексій згадує - три роки тому, ще вдвічі тонший за нинішнього, стояв поруч із Василем Вірастюком і не міг уявити, що колись спробує перевершити його досягнення.

Нинішній виклик - це 10 найкращих стронгменів планети, і він серед них - наймолодший претендент на перемогу. Старт турніру в Сполучених Штатах уже за 10 днів. Офіційно наш богатир уже в десятці найкращих стронгменів. Обіцяє зробити все, аби стати першим.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

ВідеоУкраїнець Олексій Новіков готується боротися за звання найсильнішого на планеті

Олексій Новіков, який минулого року став сенсацією, перемігши в аматорському турнірі Арнольда Шварценеггера, нині хоче стати найсильнішим на планеті серед професіоналів. Натепер єдиним українцем, що виборював цей титул, є Василь Вірастюк. Як збирається перемагати новий богатир – далі у сюжеті.

Українець Олексій Новіков готується боротися за звання найсильнішого на планеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції