Українець Швед відзначився неймовірним голом у дебютному матчі за "Селтік"

А самі "кельти" впевнено пробилися до наступного етапу Ліги чемпіонів

Український футболіст Мар'ян Швед, який захищає кольори шотландського "Селтіка", відкрив лік забитим голам за цю команду.

У матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти естонського "Нимме Калью" 22-річний форвард вийшов на поле на 70 хвилині, змінивши Ніра Бітона. Зазначимо, що на той момент рахунок у протистоянні був 1:0 на користь підопічних Ніла Леннона.

На третій компенсованій до основного часу хвилині Шведу вдався фантастичний удар з лінії штрафного точно у ближній верхній кут. Саме це взяття воріт, у підсумку, й встановило остаточну крапку в матчі.

Ось, як дебютний м'яч прокоментував й сам Швед.

"Це мій перший гол за "Селтік". Я радий, сьогодні була дуже хороша гра, ми дуже добре зіграли. Радий, що перемогли. Добре зіграли в обох матчах з "Нимме Калью", - сказав гравець.