Українець Зозуля забив перший гол у році та ледь не зчинив бійку на полі (відео)

twitter.com/MarcosPereda2

Роман став найпомітнішою персоною поєдинку Сегунди.

Форвард "Альбасете" Роман Зозуля допоміг своїй команді вибороти нічию в домашньому матчі 39-го туру іспанської Сегунди проти хіхонського "Спортинга" - 1:1.

Український футболіст зрівняв рахунок на 69-й хвилині, ударом головою  замкнувши передачу партнера. Для Романа цей гол став першим у 2020 році, він перервав свою гольову засуху, яка тривала 24 матчі. Всього на його рахунку 4 голи та 2 асисти за "Альбасете" у нинішньому сезоні.

Зазначимо, що перший гол Зозулі на 62-й хвилині був скасований після перегляду відеоповтору (VAR).

Пізніше українець отримав жовту картку, а після фінального свистка ледь не побився з гравцем суперників Франсіско Молінеро. Заспокоювати Романа довелося партнерам по команді.

Таким чином, "Альбасете" продовжив безпрограшну серію в Сегунді до семи матчів, на один бал відірвавшись від зони вильоту. У наступному турі команда Зозулі 13 липня зіграє проти "Ельче".

Раніше повідомлялося, що в першому матчі після карантину фанати "Райо Вальєкано" вивісили образливий банер на адресу Зозулі.