Українки провалилися в гонці переслідування на першому етапі Кубка світу з біатлону

Автор
Максим ПриходькоМаксим Приходько
2138
Час на прочитання
1 хв

Анна Кривонос / Фото: biathlon.com.ua

Перемогу здобула француженка Жулья Сімон.

У неділю, 4 грудня, перший етап Кубка світу з біатлону-2022/23 у фінському Контіолагті завершився жіночою гонкою переслідування.

Україну в ній представляли дві біатлоністки: Анна Кривонос та Дар'я Блашко. На жаль, потішити українських уболівальників своїми результатами вони не змогли. Кривонос фінішувала 49-ю, а Блашко тільки 59-ю.

Перемогу в пасьюті здобула француженка Жулья Сімон. Друге місце посіла італійка Доротея Вірер, а замкнула трійку призерок шведка Ельвіра Еберг.

59. Дар'я Блашко (Україна, 1+0+3+1)

Додамо, що наступний етап Кубка світу з біатлону відбудеться 8 – 11 грудня в австрійському Гогфільцені.