Українська паралімпійка зі світовим рекордом виграла чемпіонат світу з паверліфтингу

facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Шевчук підкорилася вага майже у 2,5 раза більше неї самої.

Українка Мар'яна Шевчук виграла чемпіонат світу з парапауерліфтингу у ваговій категорії до 55 кг.

У третій спробі вона взяла 133,5 кг, побивши свій світовий рекорд (132 кг), який вона встановила на етапі Кубка світу у Тбілісі в травні 2021 року.

Шевчук стала дворазовою чемпіонкою світу з паверліфтингу. Вперше вона виграла світову першість у 2019 році.

• Срібло виборола спортсменка з Туреччини Бесра Думан з результатом 121 кг. Бронзовою призеркою стала росіянка Тамара Подпальная (120 кг)
  • У серпні Мар'яна Шевчук стала паралімпійською чемпіонкою у Токіо. Спортсменка підняла 125 кг.