Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська шахістка розповіла, чому не відмовиться їздити на турніри до Росії

Хоча вона й розуміє обурення людей.

Українська шахістка Ганна Музичук прокоментувала свої поїздки на турніри до Росії.

За словами 29-річної спортсменки, вона розуміє, чому навколо неї стільки розмов. Утім, Музичук заявила, що не припинить брати участь на змаганнях в країні-агресора.

Про це Ганна розповіла в інтерв'ю 24tv.ua.

"Було дуже неприємно, що перед Чемпіонатом світу на нас вилили стільки бруду. У Росію їхало багато спортсменів і не тільки шахістів, але все вилили на нас із сестрою. Атака була до турніру, під час і після.

Ми були одні, нас практично ніхто не захищав. Коли у 2015 році Марічка виграла чемпіонат світу в Сочі, до того ж фінальний матч у росіянки, то жоден камінь не полетів у наш город. Усі тільки розповідали, яка молодець, а тут несподівано стільки перепон ще до початку змагань.

Розумію обурення людей. Так, Росія напала на нашу державу, іде війна. Боляче, що загинуло стільки українців. Але зрозумійте і мене: Росія – провідна шахова країна, шахи там дуже підтримуються.

Президент Міжнародної шахової федерації росіянин. Щороку в Росії проводиться декілька змагань найвищого рівня, будуть там проводитись і надалі. Це не питання пропуску одного турніру. Якщо ми відмовляємось їздити на змагання в Росію, то можна завершувати професійну кар’єру. Від 2014 року ми з Марічкою їздили в Росію виключно на офіційні змагання.

Питання нашої участі у змаганнях на території РФ ми обговорювали з керівництвом області та міста Львова. Вони відповіли, що нас розуміють і сказали: "Їдьте та перемагайте", - сказала Музичук.

Раніше сестри Музичук пояснили своє скандальне рішення поїхати на Чемпіонат світу до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції