Українська тенісистка продовжує бити топ-гравців у США і вийшла у чвертьфінал

Цуренко перемогла канадку Ежені Бушар.

Українська тенісистка Леся Цуренко творить сенсацію в США! Наша спортсменка обіграла сьому ракетку світу канадку Ежені Бушар і пробилася до чвертьфіналу престижного турніру WTA в Індіан-Веллсі.

Киянка перемогла у важкому трьохсетовому бою з рахунком 6:7(5), 7:5, 6:4. Матч тривав 2 години 49 хвилин.

У вирішальній партії Бушар вела 4:1 з двома брейками, але українка виграла 5 геймів поспіль і завершила матч на свою користь з першого ж матчболу.

Зазначимо, що це вже друга перемога Лесі над гравцем першої десятки на цьому турнірі. У другому колі українка здолала 10-ту ракетку світу Андрію Петкович із Німеччини.

Наступною суперницею киянки стане екс-перша ракетка світу сербка Єлена Янкович.

Є і неприємні звістки: із турніру вилетіли наші Еліна Світоліна та Олександр Долгополов.

Еліна у матчі четвертого кола програла швейцарці Тімі Башинські (6:4, 1:6, 1:6), а Сашко у третьому колі зазнав невдачі у поєдинку із канадцем Мілошем Раонічем (6:7(2), 4:6)

Нагадаємо, що на корти Індіан-Веллс вперше за 14 років повернулася славетна Серена Вільямс.