Українські біатлоністи феєрично провели спринт на Кубку світу в Рупольдингу

Прима та Підручний несподівано забігли у топ-10.

16 січня відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках 5-го етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу.

Українська команда стартувала у складі п’яти учасників, двоє з яких зуміли фінішувати в першій десятці.

Найкращий результат серед наших спортсменів показав Артем Прима, він став 8-м. Двома сходинками нижче розташувався Дмитро Підручний. Обидва відпрацювали чисто на вогневих рубежах.

Не помилялися на стрільбищі і повільніші ходом Сергій Семенов та Антон Дудченко. Вони посіли 36-те та 37-ме місця відповідно.

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад. На три секунди він випередив співвітчизника Кентена Фійон-Майє. На третю сходинку п’єдесталу піднявся німець Бенедикт Долль.

КУБОК СВІТУ-2019/20

Спринт, чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) - 22.41,5 (0)

2. Кентен Фійон-Майє (Франція) - 3,1 (0)

3. Бенедикт Долль (Німеччина) - 12,0 (0)

8. Артем Прима (Україна) - 27,3 (0)

10. Дмитро Підручний (Україна) - 34,8 (0)

36. Сергій Семенов (Україна) - 1.32,1 (0)

37. Антон Дудченко (Україна) - 1.32,6 (0)

88. Богдан Цимбал (Україна) - 2.40.6 (2)

Додамо, що днем раніше відбувся жіночий спринт, де найкращою з українок стала Юлія Джима.

17-18 січня в Рупольдингу заплановані класичні естафети, а 19-го січня програму етапу закриють гонки переслідування.