Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські фігуристи стали третіми у Москві (відео)

Українські фігуристи Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов завоювали бронзову медаль на етапі Гран-Прі Cup of Russia.

Українці Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов у довільній програмі на турнірі в Москві показали третій результат, набравши загалом 167,86 балів.

Довільну програму виграли господарі Юко Кавагуті Олександр Смірнов, але цього не вистачило, що випередити китайську пару Дан і Хао Джангів, які виграли цей етап Гран-прі. Таким чином, всі три пари-призери вийшли до фіналу Гран-прі.

Ще одні представники України на цьому турнірі Анна Задорожнюк Сергій Вербило в оригінальному танці піднялися з п'ятого місця на четверте. Причиною цього став не тільки хороший прокат українців, але й поганий лід на "Ходинці", де проходить турнір.

В оригінальному танці американці Меріл Девіс-Чарлі Вайт опустились з третьої на восьму позицію через те, що партнер впав на твізлах, а потім двічі просто впав. Як відомо, подібні падіння у танцювальних дуетів є дуже рідкісними. Скаржилась на лід і переможниця жіночого турніру московського Гран-прі Кароліна Коснер.

А от француз Браян Жубер навіть похвалив московську кригу. Що не дивно, адже вона принесла йому перемогу на турнірі. Тоді як тиждень тому вдома Жубер був лише четвертим.

ВідеоУкраїнські фігуристи - у фіналі Гран-прі

ВідеоЯк живеться українським фігуристам у Німеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції