Українські футболісти обмінялися голами в поєдинку Ліги Європи за суддівства Монзуль

Роман Яремчук / Фото: twitter.com/ARAG_KAAG

"Слован" Тараса Карачаби здолав "Гент" Романа Яремчука.

Одразу два голи забили українські футболісти в матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи між бельгійським "Гентом" і чеським "Слованом" з Лібереця.

Український захисник "Слована" Тарас Карачаба подвоїв перевагу своєї команди на 55-й хвилині, а нападник "Гента" Роман Яремчук через п'ять хвилин скоротив відставання в рахунку. Зазначимо, що для Яремчука матч був першим після перенесеного коронавірусу.

Цікаво, що матч обслуговувала українська бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль.

У підсумку бельгійський клуб програв 1:2. Після поразки головний тренер "Гента" Вім де Деккер був звільнений.

• Після п’яти турів у Лізі Європи "Гент" не набрав жодного очка. "Слован" з 6 балами гарантував собі третю сходинку. У плейоф Ліги Європи вийшли німецький "Хоффенхайм" (13) і сербська "Црвена Звезда" (10).

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що луганська "Зоря" героїчно обіграла "Лестер", але вилетіла з Ліги Європи.