Українські "русалоньки" виграли вже сім медалей Чемпіонату Європи

Наші дівчата взяли "срібло" та "бронзу".

7 серпня українські синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук завоювали "срібло" Чемпіонату Європи в довільній програмі дуетів.

А Яхно здобула "бронзу" в соло-дисципліні.

Дует за свій виступ отримав 93.4000 бали, а Єлизавета 92.1333. Таким чином Україна має 7 медалей у синхронному плаванні і посідає друге загальнокомандне місце.

Загалом в активі наших спортсменок 1 золота, 5 срібних та 1 бронзова нагороди.

______________________

Золото - довільна програма командної комбінації (Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Валерія Апрєлєва, Марта Федіна, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно, Вероніка Гришко, Олександра Коваленко)

Срібло - технічна програма командних змагань, довільна програма командних змагань, Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук (технічна програма дуети, довільна програма), Єлизавета Яхно (технічна програма солісток).

Бронза - Єлизавета Яхно

Зазначимо, об'єднаний Чемпіонат Європи триває у Глазго і Берліні, і включає в себе континентальну першість з легкої атлетики, водних видів спорту, спортивної гімнастики, велоспорту, академічного веслування, тріатлону і гольфу.

Нагадаємо, на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики Україна має дві медалі у спортивній ходьбі.