Українські шаблістки втерли носа росіянкам на чемпіонаті світу з фехтування (відео)

Дата публікації
Перегляди
3188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські шаблістки втерли носа росіянкам на чемпіонаті світу з фехтування (відео)

Українки нарешті перемогли росіянок у фіналі чемпіонату світу! / Фото: www.facebook.com

Наші дівчата вперше в історії стали чемпіонками світу з фехтування на шаблях.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях - чемпіон світу!

В понеділок, 12 серпня, наші дівчата Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Вороніна та Аліна Комащук перемогли команду Росії в один укол - 45:44.

У фіналі чемпіонату світу українки зустрічалися з росіянками вже четвертий рік поспіль, однак, перемогу святкували лише цього року.

Фінал почався з несподіваної поразки Харлан. З рахунком 1:5 вона поступилася Юлії Гавриловій. Однак, в наступному бою з Катериною Дяченко наша Вороніна змогла скоротити розрив до одного удару - 9:10.

Далі команди йшли удар в удар, однак у п'ятому бою Харлан знову дозволила вирватися росіянкам вперед, програвши Яні Ягорян 1:6.

Як не намагалися Комащук і Вороніна скоротити розрив, але на останній бій з Дяченко Харлан вийшла, програючи аж 5 ударів.

Ольга справилася з емоціями і фантастично удар за ударом наздоганяла Дяченко. Та за рахунку 41:42 російська спортсменка попросила заміну.

Після неї Харлан завдала три удари поспіль і вийшла вперед. Проте суперниця виявилася міцним горішком і зрівняла рахунок - 44:44. Все мав вирішити один удар, який був за Олею!

Вітаємо наших дівчат! Так тримати!

Нагадаємо, що Харлан в Будапешті вперше в кар'єрі стала чемпіонкою світу в індивідуальних змаганнях.

Наступна публікація