Українські ультрас поб'ються з російськими перед матчем із Білоруссю

Дата публікації
Перегляди
7115
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські ультрас поб'ються з російськими перед матчем із Білоруссю

Ультрас "Динамо" також братимуть участь у бійці. / Фото: etoday.ru

Фанати домовилися влаштувати "махач" 70 на 70 або 100 на 100.

Перед матчем відбору на Євро-2016 Білорусь - Україна наші ультрас збираються побитися з російськими. Про це заявив один із українських фанатів.

За його словами, бійка швидше за все пройде в лісо-парковій зоні, далеко від сторонніх очей.

"Склад - 70 на 70 або 100 на 100. З боку росіян будуть переважно націоналістичні рухи. Як завжди, "м'ясо" ("спартаківці"). З нашого - ультрас "Динамо", "Дніпра", "Карпат", "Десни", "Шахтаря", запорізького "Металурга". Без холодної зброї - чисто на руках", - розповів представник ультрас "Сегодня/Спорт".

Він також згадав, як у 2001-му і 2009-му, коли збірна України грала в Мінську, вже були "махачі" між українцями та росіянами, але тоді до останніх підключалися білоруси, тому склад суперників перевищував обумовлену цифру. А цього разу білоруси збираються зайняти нейтральну позицію.

"Вони розуміють, хто винен в тому, що відбувається на сході України. Безумовно, у майбутньої битви є політична підоснова. Росіяни хочуть показати свою перевагу над Україною зокрема і в цій справі.

Але навіть з урахуванням попередніх порушень домовленостей з їхнього боку, ми не могли відмовитися. Краще програти перевищує сили супернику, ніж струсить і не вийти. Ми їх не боїмося...", - додав фанат.

Матч Білорусь - Україна відбудеться сьогодні о 21:45.

Нагадаємо, що українським вболівальникам забороняють в'їзд до Білорусі.

Наступна публікація