Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українським біатлоністам віддали золоті медалі Чемпіонату Європи, які відібрали у Росії за допінг

Українським біатлоністам віддали золоті медалі Чемпіонату Європи, які відібрали у Росії за допінг

Нагороди ще за 2015 рік.

Українські біатлоністи Дмитро Підручний, Артем Тищенко, Сергій Семенов та Артем Прима отримали золоті медалі за естафетну гонку на Чемпіонаті Європи 2015 року в Отепя.

Підручний показав медаль у соцмережі, написавши "Прийшла посилочка від IBU".

золото чє-2015 в отепя_1
instagram.com/dmytro.pidruchnyi
золото чє-2015 в отепя_2
instagram.com/dmytro.pidruchnyi

Тоді наші хлопці посіли друге місце у гонці, яку виграли росіяни. Однак через допінг у Олександра Печонкіна, Росію позбавили перемоги.

РОСІЯ ДИСКВАЛІФІКОВАНА ВІД СПОРТИВНИХ ТУРНІРІВ НА 4 РОКИ

9 грудня 2019 року виконком WADA затвердив рекомендації комітету з відповідності і дискваліфікував Росію від великих спортивних змагань на 4 роки.

Серед них - Олімпійські ігри-2020 (Токіо), Олімпійські ігри-2022 (Пекін), Чемпіонат світу-2022 (Катар), Універсіада-2021, Універсіада-2023.

  • "бан" не поширюється на Євро-2020. Оскільки УЄФА не перебуває в списку організацій, які підписали антидопінговий кодекс WADA.
  • Участь у змаганнях можуть взяти "чисті" спортсмени під нейтральним прапором.

Причиною дискваліфікації Росії стало те, що в переданих даних Московської лабораторії WADA виявила маніпуляції з допінг-пробами російських спортсменів. Частина з них була видалена.

Повторна перевірка підозрілих проб і доступ до бази даних Московської антидопінгової лабораторії були обов'язковими умовами відновлення РУСАДА.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції