Українським спортивним командам дозволять тренуватися на закритих базах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українським спортивним командам дозволять тренуватися на закритих базах

facebook.com/fcdynamoua

Пом'якшення карантину станеться після 11 травня.

Від 11 травня в Україні будуть дозволені тренування в командних видах спорту на закритих базах.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося 4 травня. Кабінет міністрів тим самим рішенням подовжив карантин до 22 травня.

До цього деякі команди УПЛ, включаючи "Шахтар" і "Динамо", дозволяли тренуватися своїм гравцям на базах лише в невеликих групах з дотриманням безпечної дистанції.

Чемпіонату України було призупинено від 17 березня через пандемію коронавірусної інфекції. В УПЛ після 23 турів лідирує "Шахтар", залишилося зіграти 9 турів.

Нагадаємо, раніше УАФ заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон-2019/20.

Тим часом УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.

Наступна публікація