Український баскетболіст НБА поборов коронавірус, він здавав позитивний тест 24 дні поспіль

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український баскетболіст НБА поборов коронавірус, він здавав позитивний тест 24 дні поспіль

Associated Press

Гравець збірної України вже тренується з одноклубниками.

Центровий збірної України та клубу НБА "Сакраменто Кінгз" Олексій Лень повідомив, що одужав від коронавірусу, яким заразився наприкінці червня.

Через тривалу боротьбу з хворобою українець зміг приєднатися до партнерів в Орландо тільки до кінця минулого тижня.

"22 червня я здав позитивний тест на коронавірус і наступні 24 дні поспіль мої тести були позитивними. Всі ці три тижні я перебував на карантині. Нарешті, в п’ятницю я здав два негативних тести поспіль і отримав можливість приїхати сюди. Відтоді перебуваю в Орландо.

Почуваюся непогано, але потрібно дати тілу повернутися в форму. Головне, що мої легені і моє серце в порядку. Все добре", - розповів Лень в інтерв’ю Basket-planet.com.

Також гравець розповів, як переносив симптоми COVID-19.

"Приблизно на другому тижні хвороби у мене з’явилися симптоми: я перестав відчувати запахи, втратив смак, було невелика скутість в грудях. Не можна сказати, що мені було страшно, але симптоми хвороби у мене однозначно були присутні", - зізнався 27-річний баскетболіст.

Сезон в НБА був призупинений через пандемію коронавірусу. Орієнтовна дата його відновлення - 31 липня. 22 команди дограють сезон на базі розважального парку "Діснейворлд" в Орландо.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що легенда НБА Майклд Джордан отримав неочікуваний спадок.

Наступна публікація