Український біатлоніст у другій гонці поспіль забрався до квіткової церемонії на Чемпіонаті Європи

Артем Прима / Фото: biathlon.com.ua

Артем Прима став шостим у спринті.

У п'ятницю, 29 січня, відбулася чоловіча спринтерська гонка на Чемпіонаті Європи з біатлону в польських Душниках-Здруй.

Збірну України на дистанції представляли шестеро спортсменів: Артем Прима, Богдан Цимбал, Андрій Доценко, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Тарас Лесюк.

Найкращим з наших став Прима, який з однією хибою на стійці фінішував шостим. Це його друге потрапляння у "квіти" на цих змаганнях, в індивідуальній гонці він також був шостим.

У гонку переслідування також відібралися Цимбал (29-й) та Тищенко (39-й).

Виграв спринт 33-річний швейцарець Мартін Єгер, випередивши на 7 секунд росіянина Саїда Халілі. "Бронза" дісталася німцю Йоганнесу Кюну.

101. Андрій Доценко (Україна, 2+2) +3:28.1

Раніше сьогодні відбувся жіночий спринт, в якому нашій Віті Семеренко вдалося фінішувати в десятці найкращих.

• У суботу, 30 січня, на першості континенту заплановані гонки переслідування у жінок (11:30) та чоловіків (14:00). 31 січня турнір завершиться змішаними естафетами.