Український борець та народний депутат Жан Беленюк розплакався після завоювання золота Олімпіади в Токіо

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український борець та народний депутат Жан Беленюк розплакався після завоювання золота Олімпіади в Токіо

Associated Press

Олімпійський чемпіон перепросив за такі емоції і подякував всім, хто вірив у нього.

Здобувши золоту олімпійську медаль український борець греко-римського стилю Жан Беленюк спершу виконав переможний гопак, а потім не приховував сліз радості. Про це стало відомо з трансляції на "UA:Перший".

У першому коментарі олімпійський чемпіон зауважив, що досі ще не усвідомив цієї перемоги, до якої він йшов упродовж довгих років. “Це був довгий і важкий шлях. Я почав займатися боротьбою в 9 років, зараз мені 30. Нарешті це сталося”, - схвильовано говорив він.

За його словами, кінцівка шляху до олімпійського золота була складною. “За три тижні до Олімпіади я важко травмувався. Я толком не знав, чи буду брати участь в Іграх. Тільки віра мого тренера в мене дала мені можливість реалізувати свою мрію”, - підкреслив він.

Жан Беленюк зазначив, що все ще перебуває під впливом емоцій від перемоги. “Вибачте, за ці сльози, це насправді дуже приємні відчуття... Хочу сказати спасибі всім українцям, усім, хто підтримував і вірив в мене”, - сказав він

Окремо борець та нардеп подякував своїй мамі та всім, хто підтримував і чекав на нього вдома.

Нагадаємо, у середу, 4 серпня, українці продовжать боротьбу за медалі на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени будуть представлені в 7 дисциплінах з 17, в яких розіграють нагороди цього дня.

Наступна публікація