Український футболіст оформив асистський дубль за команду Реброва в Чемпіонаті Угорщини

Наразі саме він віддав найбільшу кількість результативних передач у клубі.

Український футболіст Олександр Зубков, контракт якого належить донецькому "Шахтарю", оформив два асисти за угорський "Ференцварош" у матчі 25-го туру внутрішньої першості з "Капошваром".

Вийшовши в стартовому складі, 23-річний форвард на 37 хвилині віддав результативну передачу на Франка Болі.

До вашої уваги відео з цим взяттям воріт.

На 57 хвилині Зубков вдруге в цій зустрічі асистував одноклубнику. Цього разу автором голу став Ісаель Барбоза.

Зазначимо, що в грі українець провів 81 хвилину, а "Ференцварош" здобув розгромну перемогу з рахунком 5:0.

• Цього сезону на рахунку Зубкова 34 матчі в усіх турнірах, дев'ять забитих голів та десять асистів.
  • "Ференцварош" тренує Сергій Ребров. Наразі його колектив є лідером турнірної таблиці. Після 23 турів у їхньому активі 53 бали та ще два поєдинки в запасі.

Додамо, що окрім Зубкова, в цьому клубі виступає й інший українець - Ігор Харатін.