Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український футболіст, якого довічно дискваліфікували, виграв апеляцію

Розгляд апеляційних скарг тривав півроку.

Екс-гравець "Сум" Тарас Дурай, якого КДК УАФ довічно дискваліфікував через нібито участь в договірних матчах, довів свою чесність.

35-річний футболіст виграв апеляцію в Української асоціації футболу (УАФ). Рішення ухвалене Апеляційним комітетом УАФ від 10.10.2019р. через півроку розгляду апеляційних скарг.

"Не маючи жодних доказів, не розібравшись в ситуації КДК звинувачував мене в нечесній ігрі. Ухвалюють рішення без присутності так званих "обвинувачуваних", переносять слухання або назначають їх за добу дві до початку, знову скасовують! А коли ти нарешті приїздиш з купою доказів, тебе просто або не слухають, або навіть не розуміють, про що конкретно ти ведеш мову!

Немає чітких футбольних питань і по суті... по-футбольному... Бо, скоріш за все, і не переглядали наданих документів і медіа матеріалів.

УАФ КДК та Комітет етики з Баранкою на чолі, такими рішеннями ламають футболістам кар'єру, оскільки для кожного футбол є не тільки роботою, якій віддано десятки років, але й певним сенсом життя", - написав Дурай у Facebook.

Ось таке повне рішення ‍⚖️ Апеляційного комітету УАФ ⚽️ від 10.10.2019 р. через півроку розгляду апеляційних скарг...

Опубликовано Тарасом Дураем Пятница, 8 ноября 2019 г.

Нагадаємо, у квітні 2019 року повідомлялося про те, що пожиттєву дискваліфікацію отримав екс-президент "Сум", а також четверо гравців. ПФК "Суми" був позбавлений професійного статусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції